logo

“וויספר” התמנון הסגול – סטודיו למיתוג עסקי, צעיר, חי ובועט, המשלב בתוכו מגוון אפיקים היוצרים תדמית נכונה עבור העסק שלך.

אנחנו חבר’ה צעירים הנושמים קריאטיב ומבינים שהתוכן הוא המלך, עומדים מאחורי הקלעים של המותג “וויספר”.

חיפה, ישראל  – 054-632-5488
studiowhisper.com@gmail.com
 

Whisper Studio - סטודיו לעיצוב גרפי

למה עיצוב גרפי כל כך חשוב לעסק שלכם?

למה עיצוב גרפי כל כך חשוב לעסק שלכם?

עיצוב טוב גורם לכם להיראות טוב! מאחורי המשפט המעט שטחי הזה יש הסבר הרבה יותר עמוק.
עיצוב איכותי ומחושב מציג את העסק שלכם באור טוב יותר, חיובי יותר. כאשר הרושם הראשוני הוא הטריגר הראשון אותו צריך לפצח בכדיי למקם אתכם בטבלה הדמיונית של הלקוח הפוטנציונאלי. הרי בני אדם מטבעם קובעים את דעתם תוך שניות בודדות – אז בכדיי להתגבר על עיצוב לא מספק, הרבה יותר פשוט לשטח את הכל ולהתחיל מחדש (כמובן רק בחלק מהמקרים). עיצוב נקי אלגנטי/ מורכב/ מייוחד/ צבעוני/ יוצא דופן צריך להיווצר מתוך מחשבה עמוקה וקונספט בריא.

 מהרגע שאנחנו מתחילים להרכיב את השפה הגרפית לכל סימבול, לכל צבע ומאפיין גרפי צריכה להיות מהות או דרך מסויימת בה השפה הגרפית תוכל להתפתח. 

עסקים הבוחרים להשקיע בעיצוב גורמים לקהל שלהם להאמין בהם יותר.
תחשבו על כך לשניה, ברגע שלעסק יש בסיס ויזואלי ללקוח נוצרת תחושה שהוא יודע על מה הוא מדבר, כלומר יש לו סיי בעניין. לצורך העניין, אם אנחנו מדברים על פוסט ויזואלי המציג משפט מכירתי חזק – הטקסטים המנוסחים נכון והטיפוגרפיה המועצבת מייצרים עמדת כוח.

 בתהליך היצירה שלנו – אנו מתחילים מבריף (שאלון), בבריף עצמו עלינו לזהות את המניע ואת המטרה אליה עלינו להגיע. בבריף מספר סעיפים (כיוונים אותם אהבתם, המתחרים ועוד…) זאת כדיי לפשט את העניין. ברגע שהרכבנו את הבריף הרבה יותר פשוט להתחיל לייצר בלוקים של אילוסטרציה, לא לדלג ישר לעבר המחשב אפשר לקשקש גם במחברת.  

יצירת תוכן ייחודי ואינדיווידואלי עבור העסק תשרת אתכם לאורך כל הדרך.
שימוש בטרנדים ובקונספטים מייוחדים היוצרים בידול ישאירו את המתחרה מחוץ לבועה אותה ייצרתם.
בעזרת מינוף נכון של התכנים הקיימים או ויזואליזציה שיש ברשותכם כבר בשלב הראשוני ניתן לייצר תוכן ייחודי ואיפיון מקצועי עבורכם. אנחנו כמובן יודעים כיצד להנגיש אותו לצופה ולקהל היעד שלכם. כמובן ההתייחסות היא לזירה המקוונת ולדיגיטל– לוגואים, אתרי תדמית, פוסטים לרשתות החברתיות ועוד…
 עיצוב נכון יכול לגרום לעסק שלכם להתרומם ולעמוד על הרגליים האחוריות שלו במלואה הכוח ולתת גז!  

פרובקטיבי/אסטטי/יוצא דופן וכו’… כל זאת ועוד מעורר עניין –  במסר העיצובי ניתן להטמיע מסר נוסף. כלומר זה יכול להיות לוגו עם קטע לא קשור בכלל לשם העסק, עם זאת יש איזה אנלוגיה למשהו אחר הקשור אליו, למשל  באופן אסוציאטיבי.

כמובן, לא צריכים להיסחף ולתת לכל דבר מהות נוספת. עם זאת אם נדאג לייצר ערכים חזקים אז המכירות ינועו במהירות יותר גבוהה – תחשבו על זה, גרפיקה אמנם עולה כסף, אך הדרישה היחידה בעצם היא מגוון מוחות במקום אחד ונושא אחד – לחשוב כיצד אפשר להמחיש, להציג, לספר ולתאר את נושא ותחומו של העסק באופן מעניין וייחודי.
אצלינו כל עסק הוא ייחודי במינו – אנו לא נצמדים לשבלנות ונגשים לעניין כבר על ההתחלה.
אנו מבינים את התחרות וכיצד הבידול עובד בהצגת פרמטר מסויים ובכך יוצאים לדרך.

התקשורת החזותית משחקת תפקיד מאוד מרכזי ביצירת קהילה וניהולה.
לדוגמא: כפי שלממשלה יש מסרים מאוד מסודרים, כך גם אתם מייצרים שפה אחידה שבה אנשים יכולים להבין ע”י פיקטוגרמה למה אתם מתכוונים ומה החוקיות שלכם בה. “האטמוספירה” אותה אתם מייצרים הודות לשפה הגרפית הייחודית לכם, הופכת אתכם לבמאים.
בחלל זה חשוב לשמור על כללי המשחק אותם ייצרתם. כלומר, ניצמדתם למבצע כלשהו והוא ניגמר, אז אל תווצרו מבצע דומה דקה אחריי – אתם תציגו את עצמכם באור שלילי כעסק שמנסה רק לגרוף כמה שיותר כסף תוך זמן קצר (לא שזה בעיה), אך עם הזמן זה יכול לשרת אתכם לרעתכם. מבין התהליכים אותם אנחנו מניעים עם הלקוחות שלנו, עלינו להבין מה בדיוק העסק רוצה למכור/לספר לאנשים. כאן אנחנו נותנים את הקווים המנחים שלנו עם ייצירת שפה גרפית המבטא את המסרים העסקיים.
כמו כן, חשוב לשמור על שיח מסויים עם הקהילה הנוצרת בתהליך המיתוגי. אם אנחנו מוכרים מוצרי סטריאו חשוב לנו שהקהל יעד שלנו יכיר אותנו לא רק כחנות אלא גם מישהו המקדם מופעים שונים או מאמין במוזיקאים שונים. לכן, בכל פעם שאנחנו נצא עם פרסום כזה או אחר, נורא חשוב שיהיה זיהוי מיידי אצל הלקוח, הקליק הראשוני הזה – “אההה זה שוב הם, מדליק.”, ברגע שנוצר הקליק, הלקוח בידיים שלכם בלונג ראן!

בא לכם לדעת עוד? צרו איתנו קשר!

WHISPER STUDIO